Action Wrestling Federation

Moje własne forum o mojej federacji Bookerskiej.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2011-02-11 21:10:21

Jankes

Administrator

Zarejestrowany: 2011-02-10
Posty: 23
Punktów :   

AWF Knockout 1

Słyszymy theme Green Day - " Know Your Enemy " , przy licznych fajerwerkach rozpoczyna się AWF Knockout !

Michael Cole : Na pierwszym w historii AWF Knockout witają się z państwem, Michael Cole oraz...
Matt Striker : Matt Striker. Action Wrestling Federation to federacja, której wróży się świetlaną przyszłość !
Michael Cole : Tu przyznam Ci rację. Teraz czas na wystąpienie GM'a.

[ theme Teddy'ego Long'a ]

Witajcie wszyscy AWF Universe ! Jak pewnie wiecie nazywam się Teddy Long i jestem Generalnym Menadżerem Knockout. Może pozwólcie, że przedstawię Wam w skrócie całe Action Wrestling Federation. Na początek roster AWF :

Jeff Hardy
Dolph Ziggler
Edge
CM Punk
John Morrison
R – Truth
Rey Mysterio
Christian
Chris Jericho
Jack Swagger
Tyler Black
Cody Rhodes
Kofi Kingston
Shad Gaspard
JTG
Primo
Matt Hardy
Sting
Matt Morgan
Alberto Del Rio
Tyler Reks
Chris Masters
Randy Orton
Carlito
Justin Gabriel

Naszymi komentatorami są :

Matt Striker
Michael Cole

Na Backstage'u rządzić będzie :

Maria

Pasy mistrzowskie :

AWF CHAMPIONSHIP
AWF WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP
AWF TELEVISION CHAMPIONSHIP
AWF INTERCONTINENTAL CHAMPIONSHIP
AWF TAG – TEAM CHAMPIONSHIP

Zawodników zapowiadać będzie :

Tony Chimel

Reszte informacji znajdziecie na oficjalnej stronie AWF. ( czyt. Pierwszy post i newsy ) Narazie to wszystko. Do zobaczyska !


[ theme Teddy'ego Long'a ]

Michael Cole : Long bardzo ładnie nam wszystko przedstawił, więc My powiemy państwu co nie co o dzisiejszym show AWF Knockout !
Matt Striker : Zobaczymy dwa pojedynki turniejowe do walki o pas Intercontinental, dwa pojedynki do walki o pas Television i pojedynek o prawo walki o pas WHC. Walka ta będzie Main Eventem dzisiejszej gali.
Michael Cole : Pierwsza walka to pojedynek do walki o pas Intercontinental. Zwycięzca ma zapewnioną walkę o pas na PPV !

[ theme Cody'ego Rhodes'a ]

Tony Chimel : W drodze na ring " Dashing " Cody Rhodeeees !

[ theme R – Truth'a ]

Tony Chimel " : Do ringu zmierza R – Truuuth !

Rozpoczęli od klinczu, który wygrywa R – Truth, spychając przeciwnika do narożnika, a następnie wymierza mu serię kopnięć i uderzeń, aż sędzia go odciąga. The Truth stompuję rywala w narożniku, a następnie bierze rozbieg i....Łokieć od Rhodes'a, który wychodzi z całą masą uderzeń a następnie Dropkick. Pin 1..Kickout ! Obaj już na nogach, Cody robi Irish Weap na liny, lecz skontrowany i Back Body Drop od Truth'a...Jednak nie ! Cody sprytnie przeskoczył na rywalem i Pin 1..Kickout ! Rhodes podnosi rywala, jednak ten pcha go na liny, ale zaraz potem otrzymuję kopniaka w brzuch, po czym jeszcze kilak Snap'ów w głowę, jednak Truth unika jednego z nich i wykręcą rękę przeciwnikowi a następnie mamy Front Powerslam. Pin 1..2..Kickout ! R – Truth kilkoma Stomp'ami częstuję rywala, po czym podnosi go, Irish Weap na liny, lecz " Dashing " unika Clothesline'u i widzimy Russian Legsweep. Truth powalony, a Cody pomału wstaję i udaję się do narożnika. Już jest na nim i wykonuję Diving Crossbody na R – Truth'a który dopiero co wstał. Pin 1..2..Kickout ! Rhodes zapina duszenie, klęcząc za plecami rywala. Publiczność dopinguję czarnoskórego zawodnika, i ten po chwili podnosi się, kilka łokci w brzuch, potem parę punchy w twarz, oraz odbija się od lin i...Hurricanrana ! R – Truth krzyczy do publiki " What's Up " , na co oni odpowiadają mu tym samym. Cody jednak podniósł się już i robi Irish Weap na liny, Cody przeskakuję nad rywalem, jednak po chwili inkasuję Jumping Calf Kick. Pin 1..2..Kickout ! The Truth niedowierza, wchodzi na narożnik, jednak Rhodes widzi to i spycha go za ring ! Następnie idzie za nim, i kilka punchy oraz uderzenie głową w stół komentatorski, a potem jeszcze wbicie w kant ringu po czym wrzucenie rywala do kwadratowego pierścienia. " Dashing " znów paroma punchami częstuję przeciwnika, lecz to nie koniec, bo widzimy jeszcze Front Suplex, po którym Cody bierze mały rozbieg i Knee Drop. Pin 1..2..Kickout ! Rhodes teraz zapina dźwignię na rękę. Truth cierpi, lecz znów wspierany przez widownię, przerzuca przez siebie przeciwnika, po czym wchodzi z nim w klincz, zapina Headlock, a po chwili mamy Irish Weap w narożnik, z taką siłą, że Cody odbił się od  niego i wylądował na macie.  R – Truth dokłada Leg Drop, a następnie pomaga wstać przeciwnikowi, dwa Chop'y seria punchy oraz Sitout Suplex Slam. Pin 1..2..Kickout ! Walka trwa nadal. The Truth czeka aż rywal podniesie się, a gdy ten to zrobił, to wymerzył mu AXE KICK ! ...Ale nietrafiony ! Rhodes odsunął się, a potem prędko wykonał jeszcze Alabama Slam ! Cody już na górnej linie szykuję się do lotu i mamy Moonsault...Ale Truth odsuwa się...Lecz " Dashing " wylądował na nogach i wymierza wstającemu rywalowi Springboard Kick ! Pin 1..2..Rope Break ! Rhodes wkurzony robi Gruound and Pound i cała seria ciosów ląduję na głowie Truth'a, lecz sędzia odciąga ich od siebie. R – Truth wciąż leży, a Cody czeka na niego, i już po chwili mamy CROSS RHODES ! To chyba koniec 1..2..3 !!!

Tony Chimel : Zwycięża " Dashing " Cody Rhodeeeees !

Michael Cole : Niezłe rozpoczęcię dzisiejszej gali. Walka ciekawa i emocjonująca.
Matt Striker : Rhodes odnosi zwycięstwo nad R – Truthem, dzięki czemu zapewnił sobie miejsce w walce o pas Intercontinental.
Michael Cole : Przenieśmy się na Backstage, gdzie jest już nasza kamera.

[ widzimy Shad'a i JTG ]

Shad : Hey, JTG, zaczekaj na chwile.
JTG : Czego chcesz ?
Shad : Słuchaj, przepraszam za to, co zrobiłem Ci jeszcze w WWE, serio nie wiem co we mnie wstąpiło, zrozumiałem swój błąd, przekonałem się, że razem jesteśmy lepsi niż osobno.
JTG : To prawda. Po tylu wspólnych, wspaniałych latach, nagle wszystko zniszczyłeś....
Shad : Stary, zapomnijmy o tym, jesteśmy w nowym miejscu, zacznijmy od nowa rozrabiać, jak za dawnych lat. Zgoda ?
JTG : Pewnie, że tak, od dawna na to czekałem ! Yo, yo !

[ W tym momencie podchodzą Drew McIntyre & Tyler Reks ]

Drew : Tyler, chyba zaraz się popłacze, dwa dzieciaki się pogodziły, jakie to wzruszające...
Tyler : Może chcesz chusteczke ?
Drew : Nie, dzięki...Słuchajcie " gangsterzy ". Wasz powrót jest nic nie warty, ponieważ to My rządzimy dywizją TT w Action Wrestling Federation...
JTG : Jesteś taki pewny ? Może za tydzień Cryme Tyme vs Drew McIntyre & Tyler Reks ? Wygrany team awansuje do walki o pasy TT na PPV ?
Drew : Zgoda...

[ Obie drużyny oddalają się ]


Matt Striker : A więc za tydzień powrót Cryme Tyme ! Bardzo się ciesze.
Michael Cole : Nie wybiegaj aż tak w przyszłość. Teraz czas na wyłonienie rywala dla Cody'ego Rhodes'a do walki o Intercontinental Championship.
Matt Striker : W ringu zobaczymy Tyler'a Black'a oraz Jack'a Swagger'a !

[ theme Jack'a Swagger'a ]

Tony Chimel : Do ringu idzie " The All American, American " Jack Swaaaager !

[ theme Tyler'a Black'a ]

Tony Chimel W drodze na ring Tyler Blaaack !

Zaczęli od zwarcia, które łatwo wygrywa Jack, spycha on przeciwnika w narożnik, a tam cała seria ciosów, następnie Irish Weap w przeciwległy narożnik i Clothesline. Swagger krzyczy coś do Black'a, po czym podnosi go, kilka punchy, a potem Irish Weap na liny i Big Boot od Tyler'a. Swagger podnosi się, ale dostaję kilka uderzeń, po czym Dropkick. Pin 1...Kickout ! Obaj już na nogach, klincz i tym razem Jack zachodzi z tyłu rywala i mamy pchnięcie w narożnik, następnie Swagger wynosi rywala do góry i szykuję się Superplex....Ale Tyler spycha przeciwnika na matę, a sam wykonuję Splash....Na kolana Jack'a Swagger'a, ten z kolei natychmiast chcę zapiąć ANCLE LOCK, ale Black w porę wydostał się z ringu. " The All American American " idzie za nim, uderza jego głową o stół komentatorski, a potem kilka mocnych punchy i Irish Weap w metalowe schodki. Swagger wraca do kwadratowego pierścienia i tauntuję, wykonując pompki, a sędzia już wylicza Tyler'a....6...7...8...Black wraca i od razu otrzymuję parę uderzeń oraz Gutwrench Suplex. Pin 1..2..Kickout ! Jack parokrotnie Stompuję przeciwnika, a potem okłada go pięściami, aż sędzia musi interweniować, Swagger kłóci się z nim, a gdy się odwraca, to Black ma dla niego dużą dawkę ciosów, i Belly To Back Suplex. Następnie Tyler staję koło przeciwnika i wykonuję świetny Standing Moonsault. Pin 1..2..Kickout ! Tyler Black pare razy kopię w plecy rywala, potem to samo robi w brzuch, później pomaga mu wstać, i znów kilka uderzeń, jednak jedno z nich blokuję Swagger i sam częstuję rywala punchami, a potem jeszcze zakłada Abdominal Stretch. Black odczuwa tą dźwignię, jednak po chwili ładnie podcina rywala i ten ląduję na macie, a Tyler prędko wchodzi na narożnik i mamy Diving Splash. Pin 1..2..Kickout ! Black staję przy narożniku i oczekuję, aż jego przeciwnik się podniesie, a gdy ten juz wstał mamy SUPERKICK...Ale Swagger nachyla się i prędko chwyta przeciwnika i mamy German Suplex. " The All American American " łapię rywala za nogę i chcę przeciągnąć go na środek ringu, by tam założyć dźwignię, ale Tyler mocno trzyma się lin. Jack puszcza oponenta, lecz zaraz potem poddusza go za pomocą lin, sędzia liczy 1..2..3..4..Swagger odpuszcza, jednak zaraz potem mamy Irish Weap na liny i Inverted Hurricanrana od Black'a a następnie Running Shooting Star Press. Pin 1..2..Kickout ! Tyler wchodzi na narożnik i pokazuję, że chcę zakończyć tą walke i...CORKSCREW 450' SPLASH....Ale Jack odsuwa się i Black ląduję na macie, a Swagger już bierze rozpęd i mamy Corner Slingshot Splash, następnie znów oddala się i ponownie ta sama akcja. " The All American American " tauntuję, podnosi przeciwnika, wyniesienie i GUTWRENCH POWERBOMB....Jednak nie ! Tyler w ostatniej chwili wymierzył kilka łokci w głowe, spadł na nogi i natychmiast wymierzył zdezorientowanemu rywalowi Jumping Corkscrew Roundhouse Kick. Pin 1..2..Rope Break ! Black wykłóca się z sędzia, jest pewien, że były trzy klepnięcia. Swagger ledwo się podnosi, Tyler już jest na nim skupiony, podnosi go i mamy Fireman's Carry Gutbuster, po czym, podnosi przeciwnika, który dość mocno chwieję sie na nogach, nie może utrzymać równowagi, a Black wymierza mu Springboard Clothesline i " The All American American " ląduję na macie. Tyler Black szybko wskakuję na trzecią line i w końcu widzimy CORKSCREW 450' SPLASH ! Pin 1..2..3 !

Tony Chimel : Wygrywa Tyler Blaaaaack !

Michael Cole : Po wyrównanej walce Tyler Black wygrywa i to on zmierzy się z Cody'm Rhodes'em o pas Intercontinental pod koniec marca na PPV.
Matt Striker : Gratulację dla niego. A teraz posłuchajmy co ma nam do powiedzenia jeden z zawodników AWF.

[ theme Chris'a Jericho ]

Chris : Skończcie buczeć, Wy hipokryci, tak i tak wiem, że mnie uwielbiacie, bardziej od waszych bohaterów, jak Rey Mysterio czy Jeff Hardy. Apropo, właśnie ten człowiek, malujący się po całej twarzy, będzie walczył ze mną o prawo walki o pas World Heavyweight. Oczywistym jest, że pokonam go, ponieważ jestem najlepszy w tym co robie. Nie ma on ze mną żadnych szans...

[ theme Jeff'a Hardy'ego ]

Jeff : Co Ty za brednie pleciesz, człowieku ? Mam z Tobą szansę i to duże. Lepiej weź się za siebie, bo widzę, że brzuszek porządnie Ci urósł od naszego ostatniego spotkania. Pokonam Cię i każdy z fanów Action Wrestling Federation o tym wie. Niebawem przekonamy się, czy jesteś na serio najlepszy w tym co robisz...

W tym momencie Hardy atakuję mikrofonem Chrisa, mamy serię punchy, kopnięcie w brzuch i TWIST OF FATE....Ale Chris w ostatniej chwili popycha na liny Jeff''a unika Clothesline'u i mamy Enzuigiri, a następnie WALLS OF JERICHO. Hardy po chwili rozpaczliwie odklepuję, jednak Y2J wciąż zaciąga uchwyt, ale po chwili wbiega do ringu Matt Hardy i kopię w głowę Chrisa, po czym TWIST OF FATE. Matt zabiera z ringu brata i razem udają się za kulisy.


Matt Striker : Było gorąco, Matt uratował swego brata przed pewną kontuzją, i chwała mu za to.
Michael Cole : W sumie to należało mu się. W końcu pierwszy zaatakował.
Matt Striker : E tam, po co Y2J pierdzielił trzy po trzy ?
Michael Cole : Bo lubi... Teraz czas na pierwszy pojedynek o prawo walki o pas Television.
Matt Striker : W ringu ujżymy Albert'a Del Rio oraz Dolph'a Ziggler'a. Szykuję się niezła walka.

[ theme Alberto Del Rio ]

Tony Chimel : W drodze na ring Alberto Del Rrrrrio !

[ theme Dolph'a Ziggler'a ]

Tony Chimel : Do ringu idzie " Mr. Perfection " Dolph Zigleeer !

Zaczęli. Ziggler miał zamiar klinczować się z rywalem, lecz ten wymierzył mu kopniaka w brzuch, a potem serią punchy doprowadził do narożnika. Tam uderzył jego głową o narożnik, następnie kilka punchy, Irish Weap na liny i Clothesline od Del Rio. Pin 1..Kickout ! Obaj już na nogach, mamy klincz, ale Dolph zdołał zajść rywala za plecy i chwycić go za nogi, przewracając go. Następnie dokłada jeszcze Elbow Drop, po czym podnosi przeciwnika, Irish Weap na liny i Dropkick od Zigglera. Pin 1..Kickout ! " Mr. Perfection " kilka razy wykonał Stomp na Alberto, po czym pomógł mu wstać, ale otrzymał kilka uderzeń w twarz, po czym Scoop Slam oraz Leg Drop. Del Rio wchodzi na narożnik, ale zobaczył to Ziggler, i szybko wstał, i zrzucił rywala z narożnika tak, że ten uderzył głową o stół komentatorski. Następnie Dolph zszedł za Del Rio, i Irish Weap w barierki otaczające ring, po czym wbicie w metalowy słupek oraz w kant ringu. Potem Ziggler wrzuca rywala do kwadratowego pierścienia, podnosi go i Scoop Powerslam. Pin 1..2..Kickout ! Dolph z agresją zapina duszenie. Del Rio przez chwilę ma ograniczony dostęp do tlenu, ale po chwili zdołał wstać i wymierzyć kilka łokci przeciwnikowi oraz dołożyć jeszcze parę punchy, Irish Weap na liny i Tilt – A – Whirl Backbreaker. Pin 1..2..Kickout ! Alberto szyderczo uśmiecha się i pokazuję na swoją twarz, następnie kilka razy lekceważąco uderza w głowę przeciwnika, po czym podnosi go, lecz otrzymuję cios w brzuch po czym Ziggler zachodzi go z tyłu, bierze na plecy i Crucifix Pin 1..2..Kickout ! Dolph wykonuję serię Stompów, po czym Elbow Drop, jeszcze jeden, a na końcu Jumping Elbow Drop. Ziggler już na narożniku, skacze na przeciwnika...Lecz ten przechwytuję go w locie i mamy Powerbomb. Del Rio robi teraz Ground And Pound i wściekle okłada przeciwnika aż interweniuje sędzia. Alberto zapina dźwignię na ręke. Dolph wyraźnie to odczuwa, lecz moment później przerzuca rywala przez siebie, potem podnosi go i mamy Inverted Body Slam. Pin 1..2..Kickout ! Ziggler wykłóca się z sędzia, a gdy się odwraca, to otrzymuję Chop od Del Rio, potem kilka punchy i lekkich kopnięć następnie Irish Weap w narożnik. Alberto sadza przeciwnika na narożnik, i mamy Superplex...Jednak Ziggler przerolowuję się i wychodzi z tego Crossbody. Dolph podnosi się szybciej i widzimy Leg Drop Bulldog na wstającego przeciwnika. Pin 1..2..Kickout ! Ziggler krzyczy coś do ucha Del Rio, potem pokazuję coś do publiczności. Meksykanin podnosi się i mamy ZIG ZAG...Jednak nie ! Ziggler sam upadł na matę, Alberto zdołał ustać na nogach. Del Rio wykorzystuję okazję, kilka Stomp'ów, po czym podnosi oponenta i Back Suplex, lecz to nie koniec, bo zaraz go podnosi znów i tym razem wykonuję German Suplex Pin 1..2..Kickout ! Alberto zdenerowował się, pomaga wstać rywalowi, Irish Weap w narożnik, a tam cała masa różnych uderzeń, sędzia odlicza 1..2..3..4 Del Rio przerywa, jednak zaraz potem Irish Weap w przeciwległy narożnik i Roundhouse Kick. Ziggler pada jak rażony piorunem. Alberto staję na drugiej linie i pokazuję publice, że jest najlepszy. Gdy wrócił na matę, dopadł go Dolph, kopnął go w brzuch i wykonał Fireman's Carry Gutbuster. Pin 1..2..Kickout ! Obaj mają mało sił, Ziggler po długiej chwili wstaję, i podnosi przeciwnika, Irish Weap na liny, lecz skontrowany i Spinebuster od Del Rio, następnie podnosi oszołomionego przeciwnika i Enzuigiri. Sędzia sprawdza, czy Ziggler jest w ogóle w stanie walczyć. Albero śmieję się, ale co to ? Na ring wbiega Rey Mysterio, Dropkick w plecy Albert'a który ląduję na linach, a potem 619 ! Rey szybko schodzi za ring, a Ziggler tylko spojżał sie na Mysteria, potem na Del Rio, i szybko podniósł go i mamy ZIG ZAG. Następnie Dolph zapina SLEEPER HOLD, i Alberto prawie od razu pada nieprzytomny na mate. Sędzia nakazuję przerwać pojedynek !

Tony Chimel [b/] : Walkę wygrywa " Mr. Perfection " Dolph Ziggleeeer ! 

[b] Michael Cole
: Szczerze mówiąc, jestem mocno zaskoczony. Byłem pewien wygranej Alberto.
Matt Striker : Ziggler wspiął się na wyżyny, a po za tym wygrał głównie dzięki Rey'owi.
Michael Cole : Czyżby Mysterio dalej nosił zadrę w sercu za zachowanie Del Rio wobec niego ? Przekonamy się niebawem, a teraz reklamy.

REKLAMY
REKLAMY
REKLAMY
REKLAMY
REKLAMY

[ Widzimy siedzących w szatni Matt'a i Jeff'a Hardy'ego ]

Jeff : Dzięki za pomoc, brachu, gdyby nie Ty, to wątpie, czy byłbym w stanie dziś walczyć.
Matt : Nie ma sprawy. Niepokoi mnie tylko, czemu to Ty zaatakowałes go jako pierwszy, to do Ciebie nie podobne,
Jeff : Miałem dosyć jego przechwałek, sam wiesz jak to jest z nim...
Matt : Ale przecież jestes mistrzem słownych utarczek, zawsze słowami upokarzałeś rywala. Tym razem Ci pomogłem, ale nie jestem w stanie robić tego za każdym razem.
Jeff : Spoko, to był jednorazowy wybryk, sam wiesz, jak Y2J działa mi na nerwy...

[ Do szatni wchodzi Chris Jericho ]

Chris : Jeff, Ty hipokryto, sądziłeś, że zdołasz mnie skutecznie zaatakować ? Jestem najlepszy w tym co robie, mój spryt wygrywa z każdym, upokorzyłem Cię na oczach tych wszystkich hipokrytów, którzy piszczą na Twój widok...
Jeff : Oni i tak wiedzą, że dzisiaj Cię pokonam i będę walczył o pas Wagi Ciężkiej. Wtedy byłeś sprytniejszy, fakt, ale może i wygrałeś bitwę, ale wojnę wygram ja.
Chris : Oj Jeffus...Ty nic nie rozumiesz, mnie nie da się pokonać, bo jestem najlepszy w tym co....
Matt Człowieku zamknij się wreszcie !! Ile razy możesz w kółko powtarzać te brednie ?! Wynocha stąd ale mi natychmiast !
Chris Zamknij się, góro tłuszczu !

[ W tym momencie Matt rzuca krzesłem w Jericho, a ten obrywa w głowę i zaczyna krwawić, a następnei szybko wybiega z szatni. ]

Matt : Wiesz co, jednak nie dziwię Ci się, że go zaatakowałes podczas przemowy.
Jeff : Sam sie przekonałeś, jak ten palant potrafi wkurzyć człowieka.

[ Jeff & Matt śmieją się głośno, a potem wychodzą z szatni ]


Matt Striker : Chris w końcu dostał porządną nauczkę, ale wątpie, żeby nagle przestał nawijać.
Michael Cole : E tam, czepiacie sie go wszyscy. Teraz czas na wyłonienia rywala dla Dolph'a Ziggler'a, z którym zmierzy się o pas Televison na gali PPV.
Matt Striker : W akcji będziemy oglądać John'a Morrison'a oraz Kofi'ego Kingstona.

[ theme John'a Morrison'a ]

Tony Chimel : W drodze na ring " The Shaman of Sexy ", John Morisssson !

[ theme Kofi'ego Kingston'a ]

Tony Chimel : Na ring idzie Kofi Kingstooon !

Obaj panowie podali sobie rękę, na znak, że ten pojedynek odbędzie się w przyjaznej atmosferze. Po chwili jednak widzimy klincz, John zachodzi rywala za plecy i Roll – Up 1...Kickout ! Kofi prędko wstał i nerwowo uśmiechnął się. Znów mamy zwarcie, tym razem Kingston zapina Headlock, lecz JoMo z pomocą lin wydostaję się i mamy Irish Weap na liny i Flying Forearm Smash od Kofi'ego. Jamajczyk odbija się od lin, John w tym czasie wstał, Kofi biegnie, unika Clothesline'u i mamy Crucifix Pin 1..Kickout ! Teraz na twarzy Morrison'a pojawił się niepewny uśmieszek. Kingston wykonuję serię punchy na rywalu, następnie Irish Weap na liny i świetny Spinning Wheel Kick od JoMo. John złapał nogę Kingston'a i kilka razy kopał ją, następnie mamy pare Stomp'ów, oraz Corkscrew Plancha. Pin 1..2..Kickout ! Morrison już na narożniku, ale Jamajczyk zdołał wstać i uderza kilka razy punchami przeciwnika, a następnie podcina go na narożniku, John spada, ale stoi oparty na nim, i wykorzystuję to Kofi i mamy Koronco Buster. Publiczność odlicza punche ! Jeden, drugi, trzeci, czwarty, piąty...Pięc punchy dla JoMo, Kingston ładnym przewrotem schodzi z narożnika, następnie kilka kopnięć, Irish Weap na liny i Flapjack. Jamajczyk pomaga wstać przeciwnikowi, częstuję go paroma Chopami oraz Monkey Flip wprost w narożnik. Kingston bierze rozbieg i Dropkick w narożniku dla John'a. Pin 1..2..Kickout ! Kofi staję przy narożniku i klaszczę w ręce krzycząć : " boom ". John pomału wstaję i TROUBLE IN PARADISE...Nietrafione ! Morrison uchylił się, a potem błyskawicznie wykonał Russian Legsweep. JoMo przejmuję inicjatywę, mamy Breakdance Leg Drop, następnie " The Shaman Of Sexy " biegnie na liny i wykonuję Springboard Moonsault. Pin 1..2..Kickout ! Morrison podnosi oponenta, Irish Weap w narożnik, tam parę kopnięć oraz duszenie wysoko podniesioną nogą. Sędzia liczy 1..2..John puszcza, lecz za chwilę dodaje serię punchy a następnie mocny European Uppercut. JoMo wskakuję za liny i robi Slingshot Elbow Drop. Kofi blisko narożnika, podchodzi do niego " The Shaman Of Sexy ", spogląda na publikę, na rywala i mamy STARSHIP PAIN....Wprost na kolana Kingston'a. Obaj leżą koło siebie, Kingston wchodzi wolno na narożnik, JoMo prawie na nogach, i już widzimy Diving Crossbody od Jamajczyka. Pin 1...2...Kickout ! Kofi łapię się za włosy, to była szansa na wygranie tej walki. John niespodziewanie szybko podniósł się i mamy Irish Weap na liny, lecz Kingston wykonuję Mongolian Chop, który powala rywala, za chwilę kolejny, a na końcu wchodzi za liny i piękny Springboard Clothesline. Jamajczyk wdrapał się na trzecią linę, jednak zauważył to Morrison, podbiega do narożnika i...pięknym Springboard Roundhouse Kick'iem powoduję, że Kofi z narożnika, pada na matę jak rażony piorunem. Świetna akcja ! Natychmiast Pin 1..2..Kickout ! JoMo podnosi oponenta, kilka uderzeń i kopnięć, po czym Irish Weap w narożnik. John biegnie na rywala i Pendulum Kick od Kofi'ego, zaraz po tym cała masa punchy oraz Russian Legsweep. Morrison pada na środku ringu, a Kingston biega wokół niego, następnie odbja się od lin, tauntuję i widzimy Boom Drop. Pin 1..2..Kickout ! Jamajczyk kilka razy Stomp'uje przeciwnika, potem podnosi go, parę punchy, Irish Weap na liny, Kingston nachyla się, lecz otrzymuję Kick'a w podbródek, a natychmiast po tym STO Backbreaker. JoMo staję obok rywala i wykonuję Standing Shooting Star Press. Ale to nie wszystko, " The Shaman of Sexy " mocno nadeptuję w brzuch przeciwnika, aż ten podniósł tułów, lecz Morrison odbija się od lin i Knee Kick w głowę oponenta. To może być koniec. Pin 1..2..Rope Break !! John ukrył twarz w dłoniach, wyrażąjąc tym swoje rozgoryczenie. Kingston chyba zbyt szybko się po tej kombinacji nie podniesie, jednak nie musi, ponieważ pomaga mu w tym jego przeciwnik, ale aby na moment, bo zaraz potem pada półprzytomny po wykonaniu przez JoMo Step – Up Jumping High Kick'u. Teraz Morrison spokojnie zaciąga oponenta przed narożnik, i noakutuję go przez STARSHIP PAIN ! Pin to tylko formalność 1...2...3 !

Tony Chimel : Zwycięzcą pojedynku zostaję " The Shaman Of Sexy " John Morrisssson !

Michael Cole : W pojedynku dwóch zawodników, o podobnych predyspozycjach, górą John Morrison. To on zmierzy się z Dolph'em Ziggler'em o pas Television na PPV.
Matt Striker : Ale spójrzmy, co dzieję się w ringu !

[i] [ Słyszymy theme Alberto del Rio i wbiega on z krzesłem na ring i atakuję Kofi'ego oraz John'a. Po kilku charishotach obaj zawodnicy padają w bezruchu na matę. Del Rio bierze mikrofon ]

Alberto : Nazywam się Alberto Del Rio ! Ale o tym już pewnie wiecie...Zastanawiacie się, czemu zaatakowałem tych dwóch ? Bo to Ja powinienem walczyć o ten pas ! Powiem więcej, on już powinien być mój. Przez tego śmiesznego Rey'a straciłem szansę by walczyć o moje przeznaczenie, czyli pas Television ! Zaraz po mojej walce poszedłem do GM'a, żebym mógł walczyć ponownie, lecz on nie zgodził się, więc postanowiłem, że zapłacę tej dwójce, za to, że dobrowolnie nie oddali mi miejsca w tej walce...

[ theme Teddy'ego Long'a ]

Long : Witam ponownie AWF Universe ! Alberto, dostałeś swoją szansę, nie wykorzystałes jej. Mysterio zostanie ukarany za swój czyn, ale to nie znaczy, że Tobie należy się kolejna szansa. W dodatku atakujesz niczemu nie winnych zawodników i dostaniesz za to nauczke. Za tydzień Alberto Del Rio vs John Morrison i Kofi Kingston w 2 vs 1 Handicap Match'u !

Alberto : Jak możesz !... Ehh, nieważne. A co z Rey'em, to on zawinił
Long : Tym się nie przejmuj...Lepiej zajmij się sobą...

[ Long schodzi na Backstage, a Del Rio odwraca się i otrzymuję od Kofi'ego TROUBLE IN PARADISE a po chwili STARSHIP PAIN od Morrisona ! ]

Kofi : To samo czeka Cię na następnym Knockout !

[ Kingston i John podnoszą ręcę w geście wygranej, a następnie razem schodzą za kulisy ]


Matt Striker : Del Rio doigrał się. Za tydzień będzie musiał stawić czoła dwóm świetnie wyszkolonym wreslterom.
Michael Cole : Ja jestem ciekawy kary dla Rey'a.
Matt Striker : Dowiemy się tego na najbliższej gali. A teraz, niestety, czas na ostatnia walkę dzisiejszej gali. Jeff Hardy vs Chris Jericho !
Michael Cole : Wygrany zajmie jedno z dwóch miejsc w walce o pas World Heavyweight.

[ theme Jeff'a Hardy'ego ]

Tony Chimel : Do ringu idzie " Extreme Enigma ", Jeeeef Hardyy !

[ theme Chris'a Jericho ]

Tony Chimel : W drodze na ring " Y2J " Chris Jeeericho !

Zaraz po gongu obaj rzucili się na siebie i mamy klincz. Chris mocno spycha rywala do narożnika i okłada go tam pięśćmi. Sędzia liczy 1..2..3..4 Jericho przestaję, lecz zaraz potem mamy kilka Backhand Chop'ów, później parę kopnięć i Scoop Slam. Pin 1..Kickout ! Y2J zapina duszenie i krzyczy coś do ucha rywala. Po chwili Jeff podnosi się, kilka łocki w brzuch, Irish Weap na liny i Flying Forearm Smash. Chris kopię trzy razy mocno w plecy rywala, potem tak samo w brzuch, potem seria Stomp'ów. Jericho podnosi przeciwnika, ma nad nim przewagę, Irish Weap na liny i Clothesline od Jeff'a, zaraz jeszcze jeden, potem świetny Suplex. Pin 1..Kickout ! Hardy podnosi przeciwnika, seria punchy, i Dropkick. Y2J wylatuję za ring, podnosi się, ale za chwilę otrzymuję Baseball Slide. " Extreme Enigma " idzie za przeciwnikiem, kilka punchy, uderzenia głową w stół komentatorski, potem wchodzi na barierki oddzielające widzów od ringu i Diving Clothesline ! Jeff wraca do kwadratowego pierścienia, a sędzia dalej liczy....5...6...7...8 Jericho zdołał podnieść się i wraca do ringu. Hardy od razu atakuję punchami, ale Chris unika, i sam wymierza kilka uderzeń, a po chwili mocny Backbreak'er. Jericho dokłada jeszcze Springboard Plancha. Pin 1..2..Kickout ! Y2J chwyta przeciwnika za nogi i jest WALLS OF JERICHO....Jednak nie ! Jeff w ostatnim momencie z taką siła przekręcił się, że Jericho wylądował po drugiej stronie ringu ! Hardy podnosi go, pare punchy, potem Mule Kick, jeszcze jeden i na końcu Irish Weap z taką siłą, że Chris ląduję na ziemi i siedzi oparty o narożnik. Hardy idzie do przeciwległego narożnika, nabiera rozpędu i Hardcyac Artest. Pin 1..2..Kickout ! Jeff zapina dźwignię na ręke. Y2J moment później już jest na nogach, parę punchy w brzuch, następnie odbija się od lin i Spinning Wheel Kick. Jericho wchodzi jeszcze na narożnik, Hardy wolno się podnosi, ale po chwili widzimy już Missile Dropkick. Pin 1..2..Kickout ! Chris kłóci się z sędzią, i sugeruję, że było już trzy, a w tym czasie Jeff znienacka wykonuję Roll – Up ! 1..2..Kickout ! Hardy już na narożniku i SWANTON BOMB...Ale Y2J odsuwa się ! Jeff za szybko chciał skończyć tą walkę. Y2J śmieję się i podnosi rękę w geście zwycięscy, potem kilka razy lekceważąco uderza przeciwnika w głowę, podnosi go, kilka punchy oraz Double Underhook Backbreaker. Jericho nie przerywa ataków, seria Stomp'ów, Hardy pomału się podnosi, jednak Chris odbija sie od lin i One – Handed Bulldog. Pin 1...2..Kickout ! Jeszcze nie tym razem. Y2J wchodzi na narożnik i Diving European Uppercut dla wstającego rywala...Jednak Hardy odsuwa się, natychmiast po tym wyprowadza serię ciosów, pare kopnięć i na koniec Sitout Jawbreaker. Jeff wskakuję na narożnik i Diving Leg Drop. Pin 1..2..Kickout ! Hardy pomaga wstać przeciwnikowi, Irish Weap na liny, Jeff nachya się chcąc wykonać Back Body Drop, ale Jericho zatrzymuję się, i wykonuję Gutwrench Suplex. Chris wolno podnosi się, Hardy również, i mamy wymianę uderzeń, najpierw Y2J, potem " Extreme Enigma ", po kilku seriach, przewagę zyskuję Jericho, kilka punchy oraz Step – Up Enzuigiri. Pin 1...2..Kickout ! Y2J wściekle uderza rękami o matę, dosiada przeciwnika i okłada go silnymi uderzeniami w twarz, sędzia odlicza 1..2..3..4 Jericho odpuszcza, lecz są blisko lin, co Chris wykorzystuję i poddusza rywala o nie, arbiter ponownie jest zmuszony do odliczania 1..2..3..4 Kanadyjczyk puszcza, lecz zaraz potem mamy Irish Weap w narożnik i Whisper In The Wind od Jeff'a, który po tej akcji szybko podnosi przeciwnika i mamy Sitout Inverted Suplex Slam. Pin 1..2..Kickout ! " Extreme Enigma " pokazuję sędziemu, że powinno być trzy, ale zaraz po tym Y2J wykonuję School Boy 1..2..Kickout ! Jericho podnosi przeciwnika, i mamy Vertical Suplex....Ale Jeff przerolowuję się i wychodzi z tego Crossbody ! Pin 1..2..Kickout ! Teraz była seria pinów,ale żaden z nich nie uzyskał trzech klepnięć, emocje sięgają zenitu ! Hardy pomału podnosi przeciwnika, lecz ten podcina go i zakłada WALLS OF JERICHO !...Tak jest, zapięta dźwignia Y2J'a ! Hardy wiję się jak opętany, ale Chris nie przestaję trzymać uchwytu. Jeff resztkami sił podnosi się na rękach, i powolutku czołga się do lin. Jest już bardzo blisko, ale wtedy Jericho lekko podnosi się i zaciąga przeciwnika spowrotem na środek, ale wykorzystuję to Hardy i zrzuca z siebie oponenta. " Extreme Enigma " wstaję i otrzymuję od razu CODEBREAKER ! Jericho będzie chciał skończyć ten pojedynek....Ale słyszymy theme Matt'a Hardy'ego ! Y2J skupia całą uwagę, patrząc się wściekle w stronę titantronu, ale Matta tam nie widać. Jericho krzyczy coś w tamtą stronę, potem odwraca się, a tam Jeff kopię go w brzuch i TWIST OF FATE ! Obaj padają na matę, i teraz do ringu biegnie Matt Hardy, ale zatrzymuję się przed nim i dopinguję brata, a ten wchodzi na narożnik i wykonuję SWANTON BOMB ! Pin 1..2..3 ! Matt wbiega do ringu i zabiera pół przytomnego brata z ringu !

Tony Chimel : Pojedynek wygrał " Extreme Enigma " Jeeeeef Hardyy !

Matt Striker : Ależ emocjonująca walka, co za ekscytująca końcówka !
Michael Cole : Walka godna Main Eventu ! Jeff pokonuję Chris'a i kwalifikuję się do walki o pas World Heavyweight !
Matt Striker : Tymczasem do następnego AWF Knockout żegnają się Matt Striker....
Michael Cole : ...Oraz Michael Cole !
AWF Knockout 1 schodzi z anteny

Walka Gali :
Backstage Gali :
Moment Gali :
Co dobrze, co źle :
Ocena + krótki komentarz :
*Pytania, Sugestie, Niejasności :

* Pole nieobowiązkowe.

Offline

 

#2 2011-02-14 16:19:28

 Apocalypse

Administrator

status hoganista@aqq.eu
25900967
Skąd: Śląsk
Zarejestrowany: 2011-02-11
Posty: 3
Punktów :   

Re: AWF Knockout 1

Walka Gali : Y2J vs Jeff Hardy
Backstage Gali : Taki Backstage to na najlepszych e-fedach powinien być
Moment Gali : ---
Co dobrze, co źle : wszystko dobrze?
Ocena + krótki komentarz : Ocena na ogół będzie dobra ponieważ gala wyszła ... hmmm fajnie?  9/10

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutoninja.pun.pl www.sektakrzaka.pun.pl www.wsb-zwk.pun.pl www.priwm2.pun.pl www.shinobizycie.pun.pl